Ev Eşya Kiralik Depo

Ev Eşya Kiralik Depo EPOLAMA ‘da yeni HİZMET DEP’ODA

Firmamız İstanbul evden eve nakliyat yeni hizmet ağı olan DEPODA ile ev eşyalarınızın depolanması konusunda size kolaylıklar sunmaktadır.

DEP’ODA nedir ?

Ev Eşya Kiralik Depo   evden eve nakliyat olarak yeni hizmetimiz olan DEPODA ile eşyalarınızı depolarken ODA hizmeti ile depoluyoruz ve eşyalarınızı depoladıktan sonra Anahtarını size veriyoruz ve DEPODA ile istediğiniz zaman DEPODA ile eşyalarınızı görebilir almak istediğiniz eşyalarınızı alabilirsiniz.

Ev DEPO’da KAÇ PARA ?selimoğlu_nakliyat_pot2

Ev eşyalarınızı büyük,orda ve Jumbo odalar olarak böleriz ve bu odaların metrekarelerine göre fiyatlar olusur.

Eğer evinize sığmayan eşyalarnız varsa size pratik ve ufak depolama hizmetimizi öneririz bunun maliyeti 300TL’den başlamaktadır.

Orta Depo: Orta Depo iste evinizde oldukça yer kaplayan ve Kullanmadığınız ama sizin için değerli eşyalarınızı depolayacağımız depolama sistemidir. bu sistem sayesinde eşyalarınız güvenlikli sistemde korunur Bunun maliyti 380 TL’dir.

ve En önemli DEPOLAMA sistemi olan

JUMBO DEPOLAMA: Bu sistemimizin amacı Eğer kişisel veya maddi sıkıntılardan dolayı eşyalarınızı depoya kaldırmak istiyorsanız aradığınız DEPODA ^dır DEPODA ile eşyalarınızı depolayabilir,ve içiniz rahat bir şekilde islerinize ve hayatınıza devam edebilirsiniz.

Sigorta işlemleri tam kapsamlı her türlü maddeleri kapsamaktadır.

depolamaİstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki depolarımızda