• 0532 741 35 11

    0212 257 42 19
  • Şehirlerarası Nakliyat

    0536 735 15 02
  • Evden Eve Nakliyat

    0216 469 62 26
By - admin

Ev Taşıma Şirketleri

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Taşınmayı büyük bir problem olarak görenler için hizmet veren evden eve nakliyat siteleri, insanların bu problemini son derece güvenli ve hızlı bir şekilde görüyor. Özellikle şehirlerarası taşınmak durumunda olan insanlar için kabus sayılan nakliye konusunda garantili taşınma hizmeti veren firmalar, insanların yüreğine su serpiyor. Bu konuda Balıkesir’de hizmet veren nakliyat firmaları da ev, iş yeri ve ofis taşımacılığında insanlara büyük kolaylık sağlıyor. İstanbul evden eve nakliyecilikte insanlara asansörlü ve asansörsüz taşıma imkanı sunan bu firmalar, son derece lüks ve çelik kasalı kamyonlarla eşyaları en hızlı şekilde taşınacak olan yere iletiyor. Üstelik ev taşıtan insanlara taşıma tamamlanıncaya kadar telefonla bilgi verme hizmeti de sunuluyor. Ev taşımak durumunda olan insanların en büyük sıkıntısı daha evdeki eşyaların toparlanması aşamasında başlıyor. Beyaz eşyalar, mobilyalar, cam ve kırılma riski olan eşyalar derken özellikle bayanları taşınma öncesinde büyük bir stres basıyor. http://www.evtasimaucretleri.com/ nakliyat, bu konuda ev hanımlarına büyük bir rahatlık sunuyor. Ev taşımak için anlaşılan firma, genç, dinamik ve işini titizlikle yapan personelleriyle alınan randevu sonrası eve gelerek tüm eşyaları sınıfıma göre paketliyor. Mobilyaların sökümünü de gerçekleştiren İstanbul taşımacılık, güven içerisinde eşyaları kamyona yerleştiriyor ve müşteri memnuniyetini esas alan prensiple eşyaları sigortalıyor. Nakliye esnasında istenmeyen bir kırılma durumunda tüm eşyalar sigortalı olduğu için ev sahipleri büyük bir rahatlık yaşıyor. Düzgün bir şekilde paketlenen eşyalar kamyona düzenli bir şekilde istifleniyor ve taşıma işlemi başlıyor. Bu esnada ev sahipleri dilediği zaman araçla telefon yoluyla iletişim kurarak eşyaların nerede olduğunu ve ne kadar sürede taşınan yere ulaşacağını an be an takip etme fırsatı buluyor.

Özellikle öğretmen, asker, polis gibi memur olan insanların çok sık yaşadığı taşınma sorunu Balıkesir’de problem olmaktan çıkıyor. Dileyenler Balıkesir evden eve nakliyat firmasını arayarak taşınma konusunda yardım isteyebiliyorlar. Nakliye firması müşteriye anında dönüş sağlayarak bir randevu alıyor ve eve gelen ekip bir ekspertiz çalışması yaparak nakliyenin tutarı ile ilgili müşteriyi bilgilendiriyor. Bu fiyatlarda değişkenlik sağlayan seçeneklerden en önemlisi nakliyenin asansörlü mü asansörsüz mü olacağı konusudur. Asansörlü nakliyat asansörsüz taşıma seçeneğine göre biraz daha pahalı gibi görünse de sağladığı konfora değiyor. Özellikle yüksek katlı binalarda oturan insanların tercih ettiği asansörlü nakliyatta evin balkonuna kadar uzanan merdivenin ucundaki platforma yerleştirilen eşyalar çok zahmetsiz şekilde nakliye kamyonuna indiriliyor. İstanbul Selimoğlu  nakliyat, bu taşıma esnasında da müşterilerine eşya sigortası sunduğu için ev sahipleri eşyalarının kırılabileceği konusunda hiçbir endişe taşımıyor. Asansörsüz nakliyat seçeneğinde ise eşya taşımak için gelen uzman ekip eşyaları binadan güvenle çıkarak nakliye aracına yüklüyor. Evden eve nakliyat konusunda insanlara büyük kolaylıklar sunan nakliye firmaları, günlük hayatı kolaylaştıran bir hizmet sunuyorlar. Taşınma ihtiyacı olan insanların yapması gereken tek şey ise hemen bir evden eve nakliyat firmasıyla irtibata geçmek oluyor. Bundan sonrasını tamamen üstlenen nakliyat firmaları, eşyaların taşınılan yerden alınmasından yeni yerine taşınmasına kadar tüm işleri üstleniyor. Hatta yeni taşınılan yerde eşyaları uygun odalara firmanın elemanları yerleştiriyor ve mobilya montajına kadar yapılacak tüm işlerin sorumluluğunu üstleniyorlar.

Taşınma konusunda sağladığı büyük kolaylıklar nedeniyle insanların çok tercih ettiği nakliyat firmaları, müşterilerinin elini bile sürmeden taşınmalarına yardımcı oluyor. Sağladığı kolaylıklarla insanları bir şehirden başka bir şehre taşıma derdinden kurtaran Selimoğlu

WhatsApp chat