HAKKIMIZDAN

Hakkımızda

yılında İstanbulda sektör de 20 yıllık tecrübesiyle İSMAİL SELİMOĞLU tarafından kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu güne kadar ki süreçte yıllık %45 gibi bir büyüme oranı yakaladık ve bu istikrarı korumaya devam ettik. Günden güne artan müşteri portföyümüz ve kaliteli hizmet anlayışımızla sektörde hızlı ve güvenilir firmalar arasında kendimize ilk sıralarda yer edindik.

Şuan ağırlıklı olarak Avrupa, Amerika ve Ortadoğu bölgesine zati ev eşyası taşımacılığı ile hizmet vermekte olan firmamız, sektörün önde gelen Uluslararası derneklerine ve yetki sertifikalarına sahiptir. Uzun vadeli planlarımız, hizmet kalitemizi kusursuz hale getirmek ve müşteri portföyümüzü daha da genişletmenin yanı sıra filomuzda ki araç sayısını arttırmaktır.

Merkezimiz İstanbul başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde partner acentalarımız, yüksek kapasiteli depolarımız ve anlaşmalı sigorta şirketlerimiz bulunmaktadır. Karşılıklı dürüstlük ve güveni benimsediğimiz bu yoldaki amacımız daima mutlu müşteri kazanmaktır.

Vizyonumuz

Firmamızı kurduğumuz günden bugüne kadar değişmeyen vizyonumuz, daima fiyat-performans ve kaliteli hizmettir. Teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak müşterilerimize daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomik taşınma imkanı sunuyoruz. Geleceğe yaptığımız yatırımlarımızla araç filomuzu genişletiyor, “eğitimli çalışan” politikasıyla personellerimizi eğitiyor, daha kaliteli paketleme ve sevkiyat için ar-ge yapıyor ve bunu etkin şekilde müşterilerimize yansıtıyoruz. Gelişmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz.

Misyonumuz

Taşınma süreci, insanların hayatında karşılaşabileceği en zor süreçlerden biri. Amacımız bu süreci kolaylaştırmak ve mutlu müşteri anlayışıyla hizmet vermek. Yeni bir yaşantıya atılan ilk adımda müşterimizin yanında olmak ve güven sağlamaktır.

0532 741 35 11
WhatsApp chat