• 0532 741 35 11

    0212 257 42 19
  • Şehirlerarası Nakliyat

    0536 735 15 02
  • Evden Eve Nakliyat

    0216 469 62 26
By - admin

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimize, nakliye işinin hiç de zor bir iş olmadığını göstermek bizim asli görevimizdir. İstanbul içerisinde nakliye işi yapan firmamız, gerek donanımlı ekibimiz, gerekse uzman kontrolörlerimiz ve gerekse deneyimli ve sertifika sahibi şoför ve son model araçlarımızla hizmetinizdedir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat boyunca evinizde bulunan; Mobilyalar, beyaz eşyalar,koltuk vb. kaba eşyalar havalı baloncuk içi kraft kağıt ile kaplanmış patpat dediğimiz malzeme ile sarılıp, sonra üstünden streş ile kapatılmaktadır. yetki-ve-kalite-belgeleri bardak, kaşık vb. mutfak eşyalarınız, kırılacak eşyalarınız için beyaz kraft kağıt veya gazetelerle sarılmakta olup

karton kolilere veya varil tarzı yuvarlak koli dediğimiz malzemelere yerleştirilir. Yataklar için yataklaın şilteleri yada yatak kılıflarımız mevcuttur. Yatakların streçle sarılıp kılıflara geçirilmektedir.

İstanbul nakliyat firmaları araştırırken dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Nakliye firması araştırırken firmaının referanlarını ve yetkili çalışma belgelerinin olup olmadığını araştırınız.

 

Kaliteli Evden eve nakliyat Şirketi Sinyalleri;

K1 ve K3 yetki belgeleri mutlaka olmalı, Düzenli vergilerini ödemeli, Güçlü referanslara sahip olmalı, Firma hakkında herhangi bir şikayet olmamalı, Eski ( köklü ) ve deneyimli olmalı. ” Firmamız yukarıda belirttiğimiz özellikleri ve daha bir çok kurumsal değerleri taşımaktadır.

Kalitesiz Evden eve nakliyat Şirketi Sinyalleri;  ” K1 ve K3 yetki belgeleri olmayan, Vergi levhası olmayan veya olupta fatura kesmeyen, Firma hakkında  olan, Ne olduğu belirsin olan.” Nakliyat firmalarından uzak durmanızı tavsiye ediyoruz ve kimsenin mağdur olmaması için en iyi dileklerimizi sunuyoruz.!

WhatsApp chat