• 0532 741 35 11

    0212 257 42 19
  • Şehirlerarası Nakliyat

    0536 735 15 02
  • Evden Eve Nakliyat

    0216 469 62 26

Ofis Taşımacılığı Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis taşımacılığı önce intertnette araştırma yaparak firmalar arasında karar vermeniz gerekiyor. Bu kararı verirken sizlere birkaç ko

nuda tecrübelerimizle yardımcı olarak sizlerin yükünü bu konuda hafifletmek istiyoruz. Ofisinizi mi taşıttırmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken bulunduğunuz semti veya ofisinizi taşımak istediğiniz semti ve semtin sonuna ofis taşımacılık yazarak google, yandex vb arama motorlarında arayın.

Çıkan sitelerden birkaçını tıklayın ve sitelerin kurumsallığına ve referanslarına bakın aynı zamanda firmanın semtinize yakın olması sizin açınızda uygun bir taşımaya, firma açısından da kolay bir ofis taşımaya sebep olacaktır. Kurumsallığına ve referansına güvendiğiniz site ile irtibata geçin ve taşıma işlemini yaptırın. Eğer bu şekilde veya farklı bir şekilde sitemizi ziyaret edip ofisinizi taşıtmak istiyorsanız.

Yapmanız gereken öncelikle bizimle Türkiye’ nin her yerinden ulaşabileceğiniz telefon numaramızı arayın. Sizlerle konuşup verdiğiniz bilgiler eşliğinde arkadaşlarımız size bir fiyat çıkarır. Fakat bu şekilde bir iletişim sağlıklı olmadığı için arkadaşlarımız gelip sizleri ziyaret ederek expertiz hizmeti ile tam bir fiyat çıkartır. nakliyatta olduğu gibi Ofis taşıma da asla müşteri memnuniyetsizliğine tahammül etmez taşıma işlemleri bitene kadar şirket yetkilileri taşıma işleminin başından sonuna kadar bulundurmaktadır.