• 0532 741 35 11

    0212 257 42 19
  • Şehirlerarası Nakliyat

    0536 735 15 02
  • Evden Eve Nakliyat

    0216 469 62 26

Piyano Taşıma taşıma piyano, com ve diğer müzik aletleri konusunda uzmanlaşmış bir ulusal piyano hareketli şirketidir.
piyano Biz kapı profesyonel piyano hareketli kapı sunuyoruz. Bizim ofis personeli, evden eve ve sürücüler kaliteli ve profesyonel müşteri hizmeti sağlamak. Biz yolun her adımında taşımak için piyano ilgilenir. Piyano güvenli olarak taşınması ve hareketli bizim işimiz.images (52)
Piano Transport piyano itina ile taşınır emin olmak için en iyi ekipman ve piyanoen güvenli teknikler kullanır. Piyano elemanları maruz asla bizim kamyon ve römorklar iklimi kontrol edilir. Biz, tüm ülke genelinde her zaman piyano taşıyın. Biz tam yük, sorumluluk ve işçi tazminat sigortası ile sigortalıdır.

Mükemmel piyano hareketli hizmetlerin üstünde, biz de depolama alanı 40.000 metrekarelik sunuyoruz. Biz yaklaşık yıl, iklim kontrollü tesiste piyano yüzlerce mağaza. Walter Piyano Taşıma güvenle caddede ya da ülke genelinde piyano taşımak için bilgi, mesleki deneyim ve ekipman
Piyano Taşıma uzun ya da kısa dönem için piyano veya org saklamak için depo olanakları sunmaktadır.
0 yılı aşkın bir süredir, biz güvenli bir şekilde taşınması için en iyi yöntemleri kullanarak piyano teslim ettik. Diğer birçok nakliyatçılar aksine, biz ülke çapında hareket eden piyano konusunda uzmanım. Bizim kamyon özel olarak tasarlanmış ve iklim piyanolar ve organları hareket ettirmek için kontrol edilir. Ve personelimiz kapıdan kapıya özenle piyano nasıl başa tam olarak bilmiyor.

Piyano Depolama
hareketli-piyano-Türkiye Ülke genelinde piyano hareketli ek olarak, biz de piyano saklayabilirsiniz. Bizim 40.000 sq.ft. depo bizim tam zamanlı ofis personeli son teslim düzenler iken üreticilerin büyük teslimatları tutmak için idealdir. Biz de evlerinden piyano pick up ve birkaç ay hatta birkaç yıl boyunca saklayabilirsiniz.

Piyano Akordu
Piyano akort büyük bir çalışma koşullarında piyano tutmak önemli bir parçasıdır. Eğer piyano “kapalı” sesleri fark ya da bir ayarlama ihtiyacı gibi hissediyorsanız, bu bir sağlık kontrolü için muhtemelen zamanı!

images (53)Piyano Selimoğlu ve Düzenleme
Bizim tam hizmet piyano tamir ve onarım atölyesi minör ve majör kabine onarım, yangın restorasyon, piyano akort, teknik onarım ve temizlik için düzeltmeler sunuyor. Eğer piyano bakım ve kalite ile tamir edilecek emin olabilirsiniz böylece Bizim onarım teknisyenleri 20 yıldır iş olmuştur. Biz teşhis ve size cihazla sahip olabilir ve tekrar oynamaya olsun herhangi bir sorunları onarabilir! Biz özgür piyano tamir ve onarım tırnak sunuyoruz. Hiçbir iş çok büyük veya çok küçük!

Piyano Onarımı
Bizim tam hizmet tamircisi size piyano bakım ve kalite ile tamir edilecek emin olabilirsiniz böylece 20 yıldır iş olmuştur küçük ve büyük kabine onarım, yangın restorasyon, teknik onarım ve cleaning.Our onarım teknisyenleri için düzeltmeler sunuyor.
bir teklif için bugün bizi arayın ve randevu için.
Piyano Hareketli

Piyano hareketli hizmetler, yerel ve uzun mesafe ihtiyaçları için kullanılabilir. Hareketli piyano, mesafe ve hareket zorluğu türüne ayrı ayrı alıntı.
Eğer piyano markasını ve modelini biliyorsanız bir hareket fiyatlandırma images (54)için, yararlı olur. Bu bililerin emin değilseniz, dik yüksekliği öçümü veya bin uzunluğunu belirlemek için deneyin. Bu hareket zorluğu belirlemenize yardımcı olur.
Zorluk belirlenmesinde diğer bir faktör binanın dışına gelirken çime karşı beton yüzeyler üzerinde piyano taşıma yapabilirsiniz olsun ya da olmasın.

Biz bir hareket yapmak, böylece hareket her noktada adım sayısı sayımını sahip çalıştığınızda katılan adım sayısı göz altında her zaman.
Bizim en büyük avantajı, pick-up ve biz kapı önünde doğrudan kamyon-yedeklemek ve muhtemelen sundurma veya adımlar üzerine bir rampa koyabilirsiniz eğer piyano olduğunu teslim etmek. Bahçede bir dik tepeye veya peyzaj bunun için bir engel olabilir. Yağmurlama ve septik tanklar da bir göz vardır.

Genellikle bir kamyon ile üzerine sürüş avluya hasar yoktur. Her zaman o yağmur yağdı ve ne kadar zor zemin ne kadar son zamanlarda bir sorudur. Biz sonucu olmadan çimler yüzlerce tahrik gibi bazıları bu konuda biraz fazla endişelenmeyin. İyi bir yağmur ve bir çim kesme bizi orada olmanın herhangi bir kayıt çözer, bu nedenle bir aspirin almak ve bize çim sürücü edelim. Bu kolaylaştırır ve hareket güvenliğini ekler.
Tabii mesafe ne gaz fiyatı ile maliyet faktörüdür. Biz genellikle mesafe bazı fikir var, ama bize ya da pick-up ve teslimat yerleri hem posta kodunu olabilir eğer genellikle yararlı olur.
Sen bizim pick-up ve / veya hedef sizin taşırken diğer piyano teslim gerekebilir dikkate almak isteyebilirsiniz. Bu hepimiz için zaman ve gaz ve para tasarrufu sağlar.
Bir telefon görüşmesi tüm bilgileri tartışıldı ve soruları yerleşti yardımcı olur.
Biz teslim zaman piyano Tuning
Bazen pratik olmamasına rağmen biz onu teslim piyano akort öneririz. Bu, ayrı bir ayarlama randevu için ödeyecekleri yaklaşık yarısı için yapacak olduğu gibi, zaman ve randevuları ve para tasarrufu sağlar.
Bu gerçekten hareket sırasında sıcaklık ve nem önemli bir değişiklik geçiyor ise bir piyano yeni konumuna gelmesini sağlamak için bazen gereklidir. Sıcak veya soğuk havalarda bir kamyonda örnek birkaç gün muhtemelen bu durumda yapacak. Bu her zaman ancak taş koymak değil. Acclimation zaten uyum içinde olmanın yakın piyano için sadece piyanoönemli bir faktördür.

Genellikle ayar Biz bir piyano birkaç yıl için katılımsız sol ve mümkün olan en iyi sonucu almak için birden fazla ayar gerektirir olmuştur. Özellikle bu durumda o piyano Saha-yükseltmek ve bu biraz çökmesini yapmak için izin ve takip ayar yapılabilir sonra aynı anda biraz gelmesini oldukça makul. Bu piyano tuner için bir gezi kaydeder ve biraz para.
Bir şehir içinde hareket nadiren alışmanız üzerinde bir endişe var yeterince aletin sıcaklık ve nem değiştirir.
Genellikle piyano aklimasyonundan etkilenen miktar çoğu oyunculara ayırt değil. Onlar her zaman ayarlı piyano tuttu ve gerçekten iyi bir kulağı vardı, onlar bir piyano bir iklim değişikliği fark edeceğini hafif bir şans var