• 0532 741 35 11

    0212 257 42 19
  • Şehirlerarası Nakliyat

    0536 735 15 02
  • Evden Eve Nakliyat

    0216 469 62 26
By - admin

Şehirlerarası Evden Eve nakliye

Şehirlerarası Evden Eve Nakliye Selimoğlu nakliyat ile taşınma stresi ortadan kalkıyor. Yılların verdiği tecrübe ve sorumluluk bilinciyle hareket eden firmamız  şehirci ve şehirlerarası evden eve nakliyatta  deneyimli elemanlarıyla her zaman bütçenize  uygun çözümler sunuyor. Şehirlerarası Evden Eve Nakliye

Şehirlerarası Evden eve nakliye

Tüm elemanlariyla organize ve planli bir  şekilde çalisan ve taşımacılık sektöründe  önemli bir yere sahip olan firmamiz, sizlerin  taşınma  esnasındaki tüm ihtiyaçlarınızı  karsilamayi ilke haline getirmistir. Çünkü yillarin bizlere ögrettigi en önemli konu;  müsteri ihtiyaçlar ini ögrenmenin ve  karşılamanın basarimizin en büyük anahtar  olduğudur.

Şehirlerarası evden eve taşıma

Selimoğlu  nakliyat olarak yurtiçi evden eve  veya ofisten ofise taşınmalarınızda, kisacasi  tüm nakliye işlemlerinizde, esyalarinizin büyük  bir dikkatle ve en yüksek kalitede  tasinacagina garanti veriyoruz. Tasinma  öncesinde müsterilerimize ücretsiz olarak  sunduğumuz “Expertiz Sistemi” ile esyalariniz  tespit edilir. Ayrica, esyalariniz, tasinma  sirasinda gelebilecek tüm hasarlara karsi  firmamız tarafindan ücretsiz sigortalanır.

Şehirler arası Evden eve  nakliyat Ücretleri

Tasinilacak esyalarin listesi tutularak gerekli  olan araç ve eleman sayilari ile ambalaj-paketleme için gerekli olan malzememe  miktari belirlenir. Örnegin, tasimada çok özel  itina gerektiren esyalar da görevlilerimiz  tarafindan tespit edilir. Sistemin sonucunda  elde edilen bilgiler göz önünde bulundurarak  fiyatlandırma yapilir.

Şehirlerarası Nakliye Ücretlerinden Sorumluluk tayyörüz Haberiniz Olsun

WhatsApp chat